
calcActive())">
416,05 €
HT:
346,71 €
353,64 €
HT:
294,70 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50058915
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet staafslijper, recht - 700w, 22000 omw/min, 150 l/min
De Hazet Staafslijper, Recht, is een krachtig gereedschap dat ideaal is voor slijpen, glansslijpen, polijsten en ontbramen. Met een vermogen van 700 Watt en een maximale druk van 6,3 bar levert dit apparaat uitstekende prestaties. De ergonomische vormgeving zorgt voor hoog gebruiksgemak, terwijl de koude-isolerende handgreep comfort biedt tijdens langdurig gebruik. Met een lengte van 200 mm en een luchtverbruik van 150 l/min is dit een veelzijdige en efficiënte staafslijper. Perfect voor professioneel gebruik in diverse toepassingen.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 200 |
| Luchtverbruik (l/min.) | 150 |
| Druk max. (bar) | 6,3 |
| Omwentelingen (omw./min) | 22000 |
| Omschrijving | < B> Toepassing:< /B>< br/> Slijpen, glansslijpen, polijsten en ontbramen< /P>< ul>< li> Extreem krachtig apparaat (700 Watt)< /li>< li>< B> Rechte uitvoering< /B>< /li>< li> Hoog gebruiksgemak< /li>< li> Ergonomisch ontwerp< /li>< li> Luchtaansluiting inlaat: binnendraad 2,91 mm (1/4″) Snelkoppeling: Nominale grootte 7,2 (inclusief) Slangdiameter (aanbevolen): 10 mm Werkdruk (bar): 6,3 Geluidsvermogensniveau (bij werkdruk): 98 db (A) Lp W Trillingsversnelling: 0,46 m/s2 Klauwplaat: 6 Vermogen watt: 700 WattKoude-isolerende handgreep Afmetingen / lengte: 200 mm Netto gewicht (kg): 0,8 kg Geluidsvermogensniveau (bij werkdruk): 87 dB(A) Lp A Omwentelingen / minuut: 22000 Luchtverbruik [l/min.]: 150 l/min. (2,5 l/sec.) |
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| N max. (omw./min.) | 22000 upm |
| Lengte | 200 mm |
| Geluidsdrukniveau | 87 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 98 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 150 l/min |
| Slangdiameter (aanbevolen) | 10 mm |
| Trillingsversnelling | 0,46 m/s2 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
416,05 €
HT:
346,71 €
353,64 €
HT:
294,70 €
HT:
