
calcActive())">
663,67 €
HT:
553,06 €
564,12 €
HT:
470,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50058919
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet multislijper - omwentelingen: 4000 rpm
De Hazet Multislijper is een krachtig gereedschap dat perfect is voor diverse slijpklussen. Met een maximale druk van 6,3 bar en een luchtverbruik van 102 l/min biedt deze slijpmachine optimale prestaties. Met een omwentelingssnelheid van 4000 omw/min en een lengte van 300 mm is de Multislijper efficiënt en handig in gebruik. Met een geluidsdrukniveau van 79 dB(A) en een geluidsvermogenniveau van 82 dB(A) is deze machine ook nog eens relatief stil. De aanbevolen slangdiameter van 10 mm zorgt voor een optimale luchtstroom. Met trillingsversnelling van slechts 0.8 m/s2 is deze Multislijper ook nog eens comfortabel in gebruik. Een onmisbaar gereedschap voor elke klusser!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 272 |
| Luchtverbruik (l/min.) | 102 |
| Druk max. (bar) | 6,3 |
| Omwentelingen (omw./min) | 4000 |
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| N max. (omw./min.) | 4000 upm |
| Lengte | 300 mm |
| Geluidsdrukniveau | 79 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 82 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 102 l/min |
| Slangdiameter (aanbevolen) | 10 mm |
| Trillingsversnelling | 0.8 m/s2 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
663,67 €
HT:
553,06 €
564,12 €
HT:
470,10 €
HT:
