
calcActive())">
302,69 €
HT:
252,24 €
257,28 €
HT:
214,40 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50058943
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet doorslijpmachine 9033-10 - omwentelingen 2000-18000 rpm
De Hazet Doorslijpmachine 9033-10 is een krachtige tool die perfect is voor al je slijpwerkzaamheden. Met een maximale druk van 6,3 bar en een variabele snelheid van 2000 tot 18000 omw/min, biedt deze machine optimale prestaties. Met een lengte van 207 mm en een luchtverbruik van 114 l/min is hij compact en efficiënt. Het geluidsniveau van 88 dB(A) zorgt voor een comfortabele werkomgeving. De machine heeft een aanbevolen slangdiameter van 10 mm en een trillingsversnelling van 1.8 m/s2. Kortom, de Hazet Doorslijpmachine 9033-10 is de ideale keuze voor professioneel slijpwerk.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 207 |
| Luchtverbruik (l/min.) | 114 |
| Druk max. (bar) | 6,3 |
| Omwentelingen (omw./min) | 2000 - 18000 |
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| N max. (omw./min.) | 18000 upm |
| N min. (omw./min) | 2000 upm |
| Lengte | 207 mm |
| Geluidsdrukniveau | 88 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 88 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 114 l/min |
| Slangdiameter (aanbevolen) | 10 mm |
| Trillingsversnelling | 1.8 m/s2 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
302,69 €
HT:
252,24 €
257,28 €
HT:
214,40 €
HT:
