
calcActive())">
502,45 €
HT:
418,71 €
427,08 €
HT:
355,90 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50058947
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet haakse slijper - omwentelingen: 12000 rpm
De Hazet Haakse Slijper is een krachtig gereedschap dat perfect is voor al uw slijpwerkzaamheden. Met een maximale druk van 6,3 bar en een omwentelingssnelheid van 12000 omw/min, levert deze slijper consistente prestaties. Met een lengte van 239 mm en een luchtverbruik van 113 l/min is dit een handig en efficiënt gereedschap. Het geluidsniveau van 85 dB(A) zorgt voor een comfortabele werkomgeving. De aanbevolen slangdiameter van 10 mm en trillingsversnelling van 6.5 m/s2 maken dit een veelzijdige en betrouwbare haakse slijper voor al uw projecten. Maak uw werk gemakkelijker met de Hazet Haakse Slijper!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 239 |
| Luchtverbruik (l/min.) | 113 |
| Druk max. (bar) | 6,3 |
| Omwentelingen (omw./min) | 12000 |
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| N max. (omw./min.) | 12000 upm |
| Lengte | 239 mm |
| Geluidsdrukniveau | 85 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 96 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 113 l/min |
| Slangdiameter (aanbevolen) | 10 mm |
| Trillingsversnelling | 6.5 m/s2 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
502,45 €
HT:
418,71 €
427,08 €
HT:
355,90 €
HT:
