
calcActive())">
564,85 €
HT:
470,71 €
480,12 €
HT:
400,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50058948
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet diepslijper - omwentelingen: 14000 upm
De Hazet Diepslijper is een krachtig gereedschap dat perfect is voor het slijpen en polijsten van diverse materialen. Met een lengte van 371 mm en een luchtverbruik van 113 l/min is deze diepslijper ideaal voor professioneel gebruik. De maximale druk van 6,3 bar zorgt voor optimale prestaties, terwijl de omwentelingen van 14000 rpm zorgen voor een snelle en efficiënte werking. Met een geluidsdrukniveau van 89.5 dB(A) en een geluidsvermogenniveau van 100.5 dB(A) is deze diepslijper ook nog eens relatief stil. De aanbevolen slangdiameter van 10 mm en de trillingsversnelling van 3,65 m/s2 maken dit gereedschap comfortabel en veilig in gebruik. Met de Hazet Diepslijper haal je een betrouwbare en hoogwaardige slijpmachine in huis die voldoet aan al je eisen.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 371 |
| Luchtverbruik (l/min.) | 113 |
| Druk max. (bar) | 6,3 |
| Omwentelingen (omw./min) | 14000 |
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| N max. (omw./min.) | 14000 upm |
| Lengte | 371 mm |
| Geluidsdrukniveau | 89.5 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 100.5 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 113 l/min |
| Slangdiameter (aanbevolen) | 10 mm |
| Trillingsversnelling | 3,65 m/s2 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
564,85 €
HT:
470,71 €
480,12 €
HT:
400,10 €
HT:
