
calcActive())">
266,69 €
HT:
222,24 €
226,68 €
HT:
188,90 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50058950
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Knibbelschaar - 185 mm - 2600 upm
De Hazet Knibbelschaar is een krachtig gereedschap dat perfect is voor het nauwkeurig knippen van materialen. Met een maximale werkdruk van 6,3 bar en een indrukwekkende snelheid van 2600 omwentelingen per minuut, levert deze knibbelschaar uitstekende prestaties. Met een lengte van 185 mm is hij handig en gemakkelijk te hanteren. Het lage geluidsniveau van 80 dB(A) zorgt voor een comfortabele werkomgeving. De trillingsversnelling van 1.9 m/s2 zorgt voor stabiliteit tijdens het gebruik. Met een luchtverbruik van 104 l/min en een aanbevolen slangdiameter van 10 mm is deze knibbelschaar efficiënt en betrouwbaar. Upgrade je gereedschapscollectie met de Hazet Knibbelschaar voor professionele resultaten!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| Druk max. (bar) | 6,3 |
| Lengte (mm) | 185 |
| N max. (omw./min.) | 2600 upm |
| Omwentelingen (omw./min) | 2600 |
| Luchtverbruik (l/min.) | 104 |
| Lengte | 185 mm |
| Geluidsdrukniveau | 80 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 87 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 104 l/min |
| Slangdiameter (aanbevolen) | 10 mm |
| Trillingsversnelling | 1.9 m/s2 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
266,69 €
HT:
222,24 €
226,68 €
HT:
188,90 €
HT:
