
calcActive())">
263,02 €
HT:
219,18 €
223,56 €
HT:
186,30 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50058952
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet plaatschaar - lengte 255 mm
De Hazet Plaatschaar is een krachtig luchtdrukgereedschap dat perfect is voor nauwkeurig snijwerk. Met een lengte van 255 mm en een luchtverbruik van 104 l/min, levert deze plaatschaar uitstekende prestaties. De maximale druk van 6,3 bar zorgt voor efficiënt snijden, terwijl het geluidsniveau van 80 dB(A) zorgt voor een comfortabele werkomgeving. Met een aanbevolen slangdiameter van 10 mm en een trillingsversnelling van 1.6 m/s2, is deze plaatschaar ideaal voor professioneel gebruik. Voeg dit hoogwaardige gereedschap toe aan je collectie voor nauwkeurig en efficiënt snijwerk.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 255 |
| Luchtverbruik (l/min.) | 104 |
| Druk max. (bar) | 6,3 |
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| Lengte | 255 mm |
| Geluidsdrukniveau | 80 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 86 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 104 l/min |
| Slangdiameter (aanbevolen) | 10 mm |
| Trillingsversnelling | 1.6 m/s2 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
263,02 €
HT:
219,18 €
223,56 €
HT:
186,30 €
HT:
