
calcActive())">
596,05 €
HT:
496,71 €
506,64 €
HT:
422,20 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50058971
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet naaldbikhamer - 330 mm lengte, 3200 slagen/min
De Hazet Naaldbikhamer is een krachtig gereedschap voor nauwkeurige verwijdering van roest en andere onzuiverheden. Met een pistoolvormige behuizing en verstelbare naalddop voor optimaal gebruik van de 19 meegeleverde naalden (⌀ 3 mm), is deze bikhamer ideaal voor diverse toepassingen. Met een indrukwekkende slagfrequentie van 3200 slagen per minuut en een luchtverbruik van 170 l/min bij een maximale druk van 6,3 bar, levert dit gereedschap uitstekende prestaties. De 2-delige behuizing maakt onderhoud eenvoudig en de koude-isolerende handgreep zorgt voor comfortabel werken. Met een lengte van 330 mm en een gewicht van 2,6 kg is deze naaldbikhamer handzaam en efficiënt. Upgrade nu je gereedschapscollectie met de Hazet Naaldbikhamer voor professionele resultaten.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 330 |
| Luchtverbruik (l/min.) | 170 |
| Druk max. (bar) | 6,3 |
| Slagen per minuut | 3200 |
| Omschrijving | < B> Toepassing:< /B>< br/> Nauwkeurige verwijdering van roest etc.< /P>< ul>< li> In pistoolvorm< /li>< li> Verstelbare naalddop maakt maximaal gebruik van naalden mogelijk< /li>< li> 2-delige behuizing maakt onderhoud eenvoudiger< /li>< li> 19 naalden, ⌀: 3 mm< /li>< li> 3.200 slagen/min< /li>< li> Luchtaansluiting inlaat: binnendraad 2,91 mm (1/4″) Snelkoppeling: Nominale grootte 7,2 (inclusief) Werkdruk (bar): 6.3Trillingsversnelling: 8.70 m/s2Koude-isolerende handgreepAfmetingen / Lengte: 330 mm Netto gewicht (kg): 2,6 kg Geluidsvermogensniveau (bij werkdruk): 97 dB(A) Lp ALuchtverbruik [l/min.]: 170 l/min. (2,8 l/sec.) |
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| Lengte | 330 mm |
| Hoogte | 205 mm |
| Geluidsdrukniveau | 97 dB(A) Lp A |
| Lucht nodig (l/min) | 170 l/min |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
596,05 €
HT:
496,71 €
506,64 €
HT:
422,20 €
HT:
