
calcActive())">
4,58 €
HT:
3,82 €
3,90 €
HT:
3,25 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51019611
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Bit 25mm Speciaal Staal 6kant-Antrieb ISO 1173 C6,3 (1/4") - 100 tekens
Op zoek naar een betrouwbare Hazet Bit van topkwaliteit? Deze 25mm Hazet Bit is gemaakt van speciaal staal en heeft een 6kant-Antrieb ISO 1173 C6,3 (1/4") aandrijving. Met een lengte van 25mm, een messenbreedte van 4.5mm en een messenhoogte van 0.6mm, is deze bit perfect voor al je schroefklussen. Duurzaam en efficiënt, precies wat je nodig hebt. Bestel vandaag nog en ervaar het gemak van hoogwaardig gereedschap!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 25 |
| Materiaal | Speciaal staal |
| Grootte aandrijving (mm/inch) | 6 |
| Norm | 6kant-Antrieb ISO 1173 C6,3 (1/4″)/ISO 2351-1 C6,3 |
| Lengte | 25 mm |
| Messenbreedte | 4.5 mm |
| Messenhoogte | 0.6 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4,58 €
HT:
3,82 €
3,90 €
HT:
3,25 €
HT:
