
calcActive())">
4,58 €
HT:
3,82 €
3,90 €
HT:
3,25 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51019612
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Bit 25mm Speciaal staal 1/4" ISO 1173 C6,3 - 100mm
De Hazet Bit 25mm is een krachtige tool gemaakt van speciaal staal, ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Met een lengte van 25 mm en een aandrijving van 1/4 inch, voldoet deze bit aan de ISO 1173 C6,3 norm. De 6-kant aandrijving zorgt voor een stevige grip en maakt het eenvoudig om moeiteloos te werken. Met een messenbreedte van 5.5 mm en een messenhoogte van 0.8 mm, is deze bit perfect voor verschillende klussen. Voeg de Hazet Bit 25mm toe aan je gereedschapscollectie voor professionele resultaten bij elke klus!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 25 |
| Materiaal | Speciaal staal |
| Grootte aandrijving (mm/inch) | 8 |
| Norm | 6kant-Antrieb ISO 1173 C6,3 (1/4″)/ISO 2351-1 C6,3 |
| Lengte | 25 mm |
| Messenbreedte | 5.5 mm |
| Messenhoogte | 0.8 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4,58 €
HT:
3,82 €
3,90 €
HT:
3,25 €
HT:
