
calcActive())">
24,71 €
HT:
20,59 €
21,00 €
HT:
17,50 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020009
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Universele tang 250 mm, Klembereik 6-35 mm
Op zoek naar een betrouwbare universele tang voor al je kluswerk? De Hazet Universele tang van 250 mm is precies wat je nodig hebt. Met een klembereik van 6-35 mm is deze tang ideaal voor diverse toepassingen. Voldoet aan de DIN ISO 8976 norm en is blauw gelakt voor een lange levensduur. Met een lengte van 250 mm en een spanbereik van 6-35 mm is deze tang een onmisbaar gereedschap in je collectie. Bestel de Hazet Universele tang vandaag nog en maak je kluswerk een stuk eenvoudiger!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Klembereik (mm) | 30 |
| Norm | DIN ISO 8976 |
| Oppervlakte | Blauw gelakt |
| Lengte | 250 mm |
| Spanbereik rond min. | 6 mm |
| Spanbereik rond max. | 35 mm |
| Spanbereik rond (mm) | 6 - 35 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
24,71 €
HT:
20,59 €
21,00 €
HT:
17,50 €
HT:
