
calcActive())">
683,44 €
HT:
569,53 €
580,92 €
HT:
484,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020818
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Moment-schroevendraaier 170mm, 0.1-1.2 Nm DIN EN ISO 6789
De Hazet Moment-schroevendraaier van 170mm is een betrouwbare tool die voldoet aan de DIN EN ISO 6789 normen. Met een draaimoment van 0.1-1.2 Nm is deze schroevendraaier perfect voor nauwkeurige klussen. De schaalverdeling van 0.01 Nm en een tolerantie van 5% zorgen voor precisie en consistentie. Met een lengte van 170mm ligt deze schroevendraaier comfortabel in de hand. De HAZET Moment-schroevendraaier 170mm is een onmisbaar stuk gereedschap voor professionals die streven naar perfectie in hun werk.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Norm | DIN EN ISO 6789 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 1.2 Nm |
| Lengte | 170 mm |
| CNm | 10-120 |
| Draaimoment min. Nm | 0.1 Nm |
| Schaalverdeling (Nm) | 0.01 Nm |
| Tolerantie | 5 % |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
683,44 €
HT:
569,53 €
580,92 €
HT:
484,10 €
HT:
