
calcActive())">
712,94 €
HT:
594,12 €
606,00 €
HT:
505,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020819
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Moment-schroevendraaier 230 mm, 1-6 Nm DIN EN ISO 6789
De Hazet Moment-schroevendraaier van 230 mm is een betrouwbare tool voor nauwkeurig werk. Met een draaimoment van 1-6 Nm volgens de DIN EN ISO 6789 norm, biedt deze schroevendraaier precisie en kwaliteit in één. De schaalverdeling van 0.1 Nm en een tolerantie van 5% zorgen voor exacte resultaten. Of je nu een professional bent of een enthousiaste doe-het-zelver, deze schroevendraaier is een must-have in je gereedschapskist. Bestel de Hazet Moment-schroevendraaier vandaag nog en ervaar zelf het gemak en de precisie die het biedt bij al je klussen.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Norm | DIN EN ISO 6789 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 6 Nm |
| Lengte | 230 mm |
| CNm | 100-600 |
| Draaimoment min. Nm | 1 Nm |
| Schaalverdeling (Nm) | 0.1 Nm |
| Tolerantie | 5 % |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
712,94 €
HT:
594,12 €
606,00 €
HT:
505,00 €
HT:
