
calcActive())">
63,74 €
HT:
53,12 €
54,18 €
HT:
45,15 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020836
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Insteekvierkantaandrijvingen 512 Nm
Op zoek naar een krachtige insteekvierkantaandrijving die topprestaties levert? De Hazet Insteekvierkantaandrijvingen met een maximaal draaimoment van 512 Nm zijn precies wat je nodig hebt. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium en voldoet aan de normen van DIN 3120/ISO 1174-1. Met een lengte van 63.5 mm en een verchroomd oppervlak is deze aandrijving duurzaam en betrouwbaar. De steekmaat van het afstelgereedschap I2 is 25 mm, terwijl de kopbreedte b 30 mm is en de kopdikte varieert van 18 mm tot 21.5 mm. Kortom, een essentieel gereedschap voor elke professional in de landbouwsector. Bestel vandaag nog en ervaar de kwaliteit van Hazet!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | Vierkant nach DIN 3120/ISO 1174-1 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 512 Nm |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 63.5 mm |
| Steekmaat van het afstelgereedschap I2 | 25 mm |
| Kopbreedte b | 30 mm |
| Kopdikte a | 18 mm |
| Kopdikte (a1) | 21.5 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
63,74 €
HT:
53,12 €
54,18 €
HT:
45,15 €
HT:
