
calcActive())">
146,96 €
HT:
122,47 €
124,92 €
HT:
104,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020837
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Insteek-omschakelratel 40 Nm Chroom-vanadium
De Hazet Insteek-omschakelratel met een draaimoment van 40 Nm is een onmisbaar gereedschap voor elke professional. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium en voldoet aan de DIN 3120/ISO 1174-1 norm. Met een lengte van 46 mm en een verchroomd oppervlak is deze ratel duurzaam en betrouwbaar. De steekmaat van het afstelgereedschap is 17.5 mm, terwijl de kopbreedte 25 mm en de kopdikte 11 mm is. Met de Hazet Insteek-omschakelratel ben je verzekerd van kwaliteit en precisie bij elke klus!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | Vierkant nach DIN 3120/ISO 1174-1 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 40 Nm |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 46 mm |
| Steekmaat van het afstelgereedschap I2 | 17.5 mm |
| Kopbreedte b | 25 mm |
| Kopdikte a | 11 mm |
| Kopdikte (a1) | 16.5 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
146,96 €
HT:
122,47 €
124,92 €
HT:
104,10 €
HT:
