
calcActive())">
145,69 €
HT:
121,41 €
123,84 €
HT:
103,20 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020839
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Insteek-omschakelratel 120 Nm Chroom-vanadium
De Hazet Insteek-omschakelratel met een draaimoment van 120 Nm is een onmisbaar gereedschap voor elke professional in de landbouwsector. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium en voldoet aan de normen van DIN 3120/ISO 1174-1. Met een lengte van 58.5 mm en een verchroomd oppervlak is deze ratel duurzaam en betrouwbaar in gebruik. De steekmaat van het afstelgereedschap I2 is 26 mm, terwijl de kopbreedte b 34.5 mm en de kopdikte a 14.5 mm is. Met zijn handige omschakelmechanisme is deze insteekratel een essentieel onderdeel van uw gereedschapscollectie. Upgrade vandaag nog uw gereedschapsarsenaal met deze hoogwaardige Hazet ratel!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | Vierkant nach DIN 3120/ISO 1174-1 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 120 Nm |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 58.5 mm |
| Steekmaat van het afstelgereedschap I2 | 26 mm |
| Kopbreedte b | 34.5 mm |
| Kopdikte a | 14.5 mm |
| Kopdikte (a1) | 22.5 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
145,69 €
HT:
121,41 €
123,84 €
HT:
103,20 €
HT:
