
calcActive())">
175,06 €
HT:
145,88 €
148,80 €
HT:
124,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020843
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Insteek-omschakelratel 120 Nm Chroom-vanadium
De Hazet Insteek-omschakelratel met een draaimoment van 120 Nm is een onmisbaar gereedschap voor elke professional in de landbouwsector. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium en voldoet aan de normen van DIN 3120/ISO 1174-1. Met een lengte van 61 mm en een verchroomd oppervlak is deze ratel duurzaam en betrouwbaar in gebruik. De steekmaat van het afstelgereedschap is 30 mm, terwijl de kopbreedte en kopdikte respectievelijk 30 mm en 15 mm bedragen. Met deze Hazet ratel ben je verzekerd van kwaliteit en precisie bij elke klus!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | Vierkant nach DIN 3120/ISO 1174-1 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 120 Nm |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 61 mm |
| Steekmaat van het afstelgereedschap I2 | 30 mm |
| Kopbreedte b | 30 mm |
| Kopdikte a | 15 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
175,06 €
HT:
145,88 €
148,80 €
HT:
124,00 €
HT:
