
calcActive())">
181,69 €
HT:
151,41 €
154,44 €
HT:
128,70 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020844
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Insteek-omschakelratel 120 Nm Chroom-vanadium
De Hazet Insteek-omschakelratel met een draaimoment van 120 Nm is een onmisbaar gereedschap voor elke professional. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium en voldoet aan de normen van DIN 3120/ISO 1174-1. Met een lengte van 74.5 mm en een verchroomd oppervlak is deze ratel duurzaam en betrouwbaar. De steekmaat van het afstelgereedschap is 38.5 mm, terwijl de kopbreedte 40 mm en de kopdikte 19.6 mm zijn. Met deze Hazet ratel ben je verzekerd van kwaliteit en precisie bij elke klus. Perfect voor professionals in de landbouwsector en daarbuiten.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | Vierkant nach DIN 3120/ISO 1174-1 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 120 Nm |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 74.5 mm |
| Steekmaat van het afstelgereedschap I2 | 38.5 mm |
| Kopbreedte b | 40 mm |
| Kopdikte a | 19.6 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
181,69 €
HT:
151,41 €
154,44 €
HT:
128,70 €
HT:
