
calcActive())">
187,49 €
HT:
156,24 €
159,36 €
HT:
132,80 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020845
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Insteek-omschakelratel 300 Nm Chroom-vanadium
De Hazet Insteek-omschakelratel met een indrukwekkend draaimoment van 300 Nm is een onmisbaar gereedschap voor elke professional. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium en voldoet aan de normen van DIN 3120/ISO 1174-1. Met een lengte van 83.5 mm en een verchroomd oppervlak is deze ratel duurzaam en betrouwbaar. De steekmaat van het afstelgereedschap I2 is 38.5 mm, terwijl de kopbreedte b 40 mm en de kopdikte a 19.6 mm zijn. Met de Hazet Insteek-omschakelratel ben je verzekerd van kwaliteit en precisie bij elke klus. Perfect voor professionals die alleen met het beste gereedschap willen werken.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | Vierkant nach DIN 3120/ISO 1174-1 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 300 Nm |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 83.5 mm |
| Steekmaat van het afstelgereedschap I2 | 38.5 mm |
| Kopbreedte b | 40 mm |
| Kopdikte a | 19.6 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
187,49 €
HT:
156,24 €
159,36 €
HT:
132,80 €
HT:
