
calcActive())">
160,66 €
HT:
133,88 €
136,56 €
HT:
113,80 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020846
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Insteek-omschakelratel 40 Nm Chroom-vanadium
De Hazet Insteek-omschakelratel met een draaimoment van 40 Nm is een onmisbaar gereedschap voor elke professional. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium en voldoet aan de normen van DIN 3120/ISO 1174-1. Met een lengte van 46.5 mm en een verchroomd oppervlak is deze ratel duurzaam en betrouwbaar. De steekmaat van het afstelgereedschap is 19.5 mm, terwijl de kopbreedte b 21.8 mm en de kopdikte a 9.9 mm is. Met zijn handige omschakelmechanisme is deze ratel ideaal voor diverse klussen. Een must-have in de gereedschapskist van elke professional!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | Vierkant nach DIN 3120/ISO 1174-1 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 40 Nm |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 46.5 mm |
| Steekmaat van het afstelgereedschap I2 | 19.5 mm |
| Kopbreedte b | 21.8 mm |
| Kopdikte a | 9.9 mm |
| Kopdikte (a1) | 12.2 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
160,66 €
HT:
133,88 €
136,56 €
HT:
113,80 €
HT:
