
calcActive())">
209,09 €
HT:
174,24 €
177,72 €
HT:
148,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020942
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet opsteekringsleutel 36mm, 1300 Nm
De Hazet opsteekringsleutel van 36mm is een krachtige tool met een maximaal draaimoment van 1300 Nm, perfect voor al je zware klussen. De verchroomde afwerking zorgt voor duurzaamheid, terwijl de ronde houder met een diameter van 21/26 mm stevig in de hand ligt. Met een lengte van 136 mm en een kopbreedte van 58 mm is deze sleutel ideaal voor nauwe ruimtes. De steekmaat van het afstelgereedschap I2 is 70 mm. Voeg deze hoogwaardige Hazet opsteekringsleutel toe aan je gereedschapscollectie en klaar elke klus moeiteloos.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Aandrijving | Ronde houder ∅ 21 / 26 mm |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 1300 Nm |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 136 mm |
| Sleutelwijdte | 36 |
| Sleutelwijdte (s1) | 36 mm |
| Diameter | 58 mm |
| Steekmaat van het afstelgereedschap I2 | 70 mm |
| Kopbreedte b | 58 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
209,09 €
HT:
174,24 €
177,72 €
HT:
148,10 €
HT:
