
calcActive())">
209,09 €
HT:
174,24 €
177,72 €
HT:
148,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020943
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet opsteekringsleutel 41 mm, 1700 Nm, verchroomd
De Hazet opsteekringsleutel van 41 mm is een krachtige tool die elke klus aankan. Met een indrukwekkend maximaal draaimoment van 1700 Nm is deze sleutel perfect voor het stevig vastdraaien van bouten en moeren. De verchroomde afwerking zorgt niet alleen voor een strakke uitstraling, maar ook voor duurzaamheid en bescherming tegen corrosie. Met een lengte van 138.5 mm en een sleutelwijdte van 41 mm is deze opsteekringsleutel handig en efficiënt in gebruik. De ronde houder met een diameter van 21/26 mm zorgt voor een stevige grip tijdens het werken. Voeg deze Hazet opsteekringsleutel toe aan je gereedschapscollectie en ervaar zelf het gemak en de kracht die het biedt. Perfect voor professionals en doe-het-zelvers die alleen genoegen nemen met het beste gereedschap.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Aandrijving | Ronde houder ∅ 21 / 26 mm |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 1700 Nm |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 138.5 mm |
| Sleutelwijdte | 41 |
| Sleutelwijdte (s1) | 41 mm |
| Diameter | 63 mm |
| Steekmaat van het afstelgereedschap I2 | 70 mm |
| Kopbreedte b | 63 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
209,09 €
HT:
174,24 €
177,72 €
HT:
148,10 €
HT:
