
calcActive())">
643,76 €
HT:
536,47 €
547,20 €
HT:
456,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020948
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel 390mm DIN EN ISO 6789 135.6Nm
De Hazet Momentsleutel van 390mm is een betrouwbare tool die voldoet aan de DIN EN ISO 6789 normen. Met een maximaal vastdraaimoment van 135.6Nm en een minimaal van 27.1Nm, is deze momentsleutel perfect voor nauwkeurige toepassingen. De schaalindeling in lbf.ft van 0.5 zorgt voor precieze metingen, met een tolerantie van slechts 3%. De kopbreedte van 32mm en kopdikte van 14.5mm maken deze sleutel handig en veelzijdig. Vertrouw op de Hazet Momentsleutel voor professionele resultaten bij elke klus!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 390 |
| Norm | DIN EN ISO 6789/Vierkant nach DIN 3120/ISO 1174-1 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 135.6 |
| Draaimoment min. Nm | 27.1 Nm |
| Draaimoment min. lbt.ft | 20 lbf.ft |
| Draaimoment max. lbf.ft | 100 lbf.ft |
| Schaalindeling (lbf.ft) | 0.5 |
| Tolerantie | 3 % |
| Kopbreedte b | 32 mm |
| Kopdikte a | 14.5 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
643,76 €
HT:
536,47 €
547,20 €
HT:
456,00 €
HT:
