
calcActive())">
927,53 €
HT:
772,94 €
788,40 €
HT:
657,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020950
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel 660mm, 339Nm vastdraaien
De Hazet Momentsleutel van 660mm is een betrouwbare tool voor het nauwkeurig vastdraaien van bouten met een maximaal draaimoment van 339Nm. Voldoet aan de DIN EN ISO 6789 norm voor kwaliteit en precisie. Met een schaalindeling van 2 lbf.ft en een tolerantie van 3% zorgt deze momentsleutel voor exacte resultaten. De kopbreedte van 44mm en kopdikte van 19.6mm maken hem geschikt voor diverse toepassingen. Een onmisbaar stuk gereedschap voor professionals in de landbouwsector.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 660 |
| Norm | DIN EN ISO 6789/Vierkant nach DIN 3120/ISO 1174-1 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 339 |
| Draaimoment min. Nm | 67.8 Nm |
| Draaimoment min. lbt.ft | 50 lbf.ft |
| Draaimoment max. lbf.ft | 250 lbf.ft |
| Schaalindeling (lbf.ft) | 2 |
| Tolerantie | 3 % |
| Kopbreedte b | 44 mm |
| Kopdikte a | 19.6 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
927,53 €
HT:
772,94 €
788,40 €
HT:
657,00 €
HT:
