
calcActive())">
2 113,42 €
HT:
1 761,18 €
1 796,40 €
HT:
1 497,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020951
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel 813.5 Nm DIN EN ISO 6789
De Hazet Momentsleutel 813.5 Nm DIN EN ISO 6789 is dé tool voor nauwkeurig vastdraaien met een maximaal draaimoment van 813.5 Nm. Voldoet aan DIN EN ISO 6789 normen voor betrouwbaarheid. Met een lengte van 1284 mm en een kopbreedte van 64 mm is deze sleutel geschikt voor diverse toepassingen. De schaalindeling in lbf.ft zorgt voor precisie, met een tolerantie van slechts 3%. Met een draaimoment van minimaal 162.7 Nm en maximaal 600 lbf.ft is deze sleutel veelzijdig inzetbaar. Betrouwbaar, nauwkeurig en onmisbaar voor elke professional in de landbouwsector.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 1284 |
| Norm | DIN EN ISO 6789/Vierkant nach DIN 3120/ISO 1174-1 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 813.5 |
| Draaimoment min. Nm | 162.7 Nm |
| Draaimoment min. lbt.ft | 120 lbf.ft |
| Draaimoment max. lbf.ft | 600 lbf.ft |
| Schaalindeling (lbf.ft) | 2 |
| Tolerantie | 3 % |
| Kopbreedte b | 64 mm |
| Kopdikte a | 28.5 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 113,42 €
HT:
1 761,18 €
1 796,40 €
HT:
1 497,00 €
HT:
