
calcActive())">
611,44 €
HT:
509,53 €
519,72 €
HT:
433,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020977
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel 660mm, 60-320 Nm DIN EN ISO 6789
De Hazet Momentsleutel van 660mm is een betrouwbare partner voor al je vastdraaimomenten tussen 60 en 320 Nm. Voldoet aan de DIN EN ISO 6789 norm voor optimale prestaties. Met een hardverchroomd oppervlak en een schaalverdeling van 2 Nm voor nauwkeurige afstelling. De tolerantie van 4% zorgt voor precisie bij elke klus. Met een kopbreedte van 44mm en kopdikte van 19.6mm is deze momentsleutel geschikt voor diverse toepassingen. Een onmisbaar stuk gereedschap voor professionals en doe-het-zelvers. Betrouwbaarheid en kwaliteit gegarandeerd met de Hazet Momentsleutel 660mm.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 660 |
| Norm | DIN EN ISO 6789 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 320 |
| Oppervlakte | Hardverchroomd |
| Draaimoment min. Nm | 60 Nm |
| Schaalverdeling (Nm) | 2 |
| Tolerantie | 4 % |
| Kopbreedte b | 44 mm |
| Kopdikte a | 19.6 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
611,44 €
HT:
509,53 €
519,72 €
HT:
433,10 €
HT:
