
calcActive())">
500,18 €
HT:
416,82 €
425,16 €
HT:
354,30 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020984
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel 197mm DIN EN ISO 6789 1-6Nm
De Hazet Momentsleutel van 197mm is een betrouwbare tool die voldoet aan de DIN EN ISO 6789 normen. Met een draaimoment van 1-6Nm is deze momentsleutel perfect voor nauwkeurige klussen. De schaalverdeling van 0.1Nm en een tolerantie van 4% zorgen voor precieze resultaten. De kopbreedte van 24mm en kopdikte van 10.2mm maken het gemakkelijk om in kleine ruimtes te werken. Met deze Hazet momentsleutel heb je altijd de juiste kracht bij de hand voor al je klussen. Betrouwbaarheid en precisie in één tool!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 197 |
| Norm | DIN EN ISO 6789/Vierkant nach DIN 3120/ISO 1174-1 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 6 |
| Draaimoment min. Nm | 1 Nm |
| Schaalverdeling (Nm) | 0.1 |
| Tolerantie | 4 % |
| Kopbreedte b | 24 mm |
| Kopdikte a | 10.2 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
500,18 €
HT:
416,82 €
425,16 €
HT:
354,30 €
HT:
