
calcActive())">
1 048,94 €
HT:
874,12 €
891,60 €
HT:
743,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020992
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel 120 Nm DIN EN ISO 6789 - 389 mm
De Hazet Momentsleutel 120 Nm DIN EN ISO 6789 is de perfecte tool voor al je vastdraaimomenten. Met een maximaal draaimoment van 120 Nm en een minimale van 20 Nm, is deze momentsleutel betrouwbaar en nauwkeurig. De lengte van 389 mm zorgt voor voldoende hefboomwerking, terwijl de hardverchroomde afwerking duurzaamheid garandeert. De schaalverdeling van 1 Nm en een tolerantie van 2% maken het eenvoudig om de juiste kracht toe te passen. Met een kopbreedte van 32 mm en kopdikte van 14.5 mm is deze momentsleutel handig in gebruik. Upgrade je gereedschapscollectie met de Hazet Momentsleutel 120 Nm voor professionele resultaten!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 389 |
| Norm | DIN EN ISO 6789/Vierkant nach DIN 3120/ISO 1174-1 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 120 |
| Oppervlakte | Hardverchroomd |
| Draaimoment min. Nm | 20 Nm |
| Schaalverdeling (Nm) | 1 |
| Tolerantie | 2 % |
| Kopbreedte b | 32 mm |
| Kopdikte a | 14.5 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 048,94 €
HT:
874,12 €
891,60 €
HT:
743,00 €
HT:
