
calcActive())">
1 877,65 €
HT:
1 564,71 €
1 596,00 €
HT:
1 330,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020997
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel 802mm DIN EN ISO 6789 100-400Nm
De Hazet Momentsleutel 802mm DIN EN ISO 6789 is dé tool die je nodig hebt voor nauwkeurig vastdraaien met een draaimoment tussen 100 en 400 Nm. Met een hardverchroomd oppervlak en een schaalverdeling van 2.5 Nm, biedt deze sleutel precisie en betrouwbaarheid. De kopbreedte van 64 mm en kopdikte van 28.5 mm maken hem geschikt voor diverse klussen. Voldoet aan DIN EN ISO 6789 normen voor kwaliteit en nauwkeurigheid. Een onmisbaar stuk gereedschap voor professionals in de landbouwsector.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 802 |
| Norm | DIN EN ISO 6789/Vierkant nach DIN 3120/ISO 1174-1 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 400 |
| Oppervlakte | Hardverchroomd |
| Draaimoment min. Nm | 100 Nm |
| Schaalverdeling (Nm) | 2.5 |
| Tolerantie | 2 % |
| Kopbreedte b | 64 mm |
| Kopdikte a | 28.5 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 877,65 €
HT:
1 564,71 €
1 596,00 €
HT:
1 330,00 €
HT:
