
calcActive())">
1 754,82 €
HT:
1 462,35 €
1 491,60 €
HT:
1 243,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020998
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel 1046mm DIN EN ISO 6789 500Nm
De Hazet Momentsleutel van 1046mm is een betrouwbare tool voor al je vastdraaimomenten. Met een maximaal draaimoment van 500Nm en een minimale van 200Nm, voldoet deze sleutel aan de DIN EN ISO 6789 norm. De hardverchroomde oppervlakte zorgt voor duurzaamheid, terwijl de schaalverdeling van 2.5Nm en een tolerantie van 2% zorgen voor nauwkeurigheid. Met een kopbreedte van 64mm en kopdikte van 28.5mm is deze sleutel handig in gebruik. Voeg deze Hazet Momentsleutel toe aan je gereedschapscollectie voor professionele resultaten bij elke klus!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 1046 |
| Norm | DIN EN ISO 6789/Vierkant nach DIN 3120/ISO 1174-1 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 500 |
| Oppervlakte | Hardverchroomd |
| Draaimoment min. Nm | 200 Nm |
| Schaalverdeling (Nm) | 2.5 |
| Tolerantie | 2 % |
| Kopbreedte b | 64 mm |
| Kopdikte a | 28.5 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 754,82 €
HT:
1 462,35 €
1 491,60 €
HT:
1 243,00 €
HT:
