
calcActive())">
3 127,06 €
HT:
2 605,88 €
2 658,00 €
HT:
2 215,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51021001
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel 1000 Nm.
De Hazet Momentsleutel 1000 Nm is dé krachtpatser die je nodig hebt voor al je vastdraaiwerkzaamheden. Met een indrukwekkend draaimoment van 1000 Nm tot een minimum van 400 Nm, is deze momentsleutel perfect voor precisiewerk. De schaalverdeling van 5 Nm en een tolerantie van slechts 3% zorgen voor nauwkeurige resultaten. Met een lengte van 1789 mm, kopbreedte van 77 mm en kopdikte van 36 mm, is deze momentsleutel handig en efficiënt in gebruik. Haal nu deze topkwaliteit Hazet momentsleutel in huis en maak al je klussen een fluitje van een cent!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 1789 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 1000 |
| Draaimoment min. Nm | 400 Nm |
| Schaalverdeling (Nm) | 5 |
| Tolerantie | 3 % |
| Kopbreedte b | 77 mm |
| Kopdikte a | 36 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 127,06 €
HT:
2 605,88 €
2 658,00 €
HT:
2 215,00 €
HT:
