
calcActive())">
3 625,42 €
HT:
3 021,18 €
3 081,60 €
HT:
2 568,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51021002
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel 1600 Nm
De Hazet Momentsleutel 1600 Nm is dé krachtpatser die je nodig hebt voor al je zware klussen. Met een maximaal draaimoment van 1600 Nm en een minimale kracht van 600 Nm, is deze momentsleutel perfect voor het vastdraaien van bouten en moeren. De schaalverdeling van 5 Nm en een tolerantie van slechts 3% zorgen voor nauwkeurige resultaten. Met een lengte van 2455 mm, kopbreedte van 77 mm en kopdikte van 36 mm, is deze momentsleutel handig en efficiënt in gebruik. Haal nu de Hazet Momentsleutel 1600 Nm in huis en klaar elke klus met gemak!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 2455 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 1600 |
| Draaimoment min. Nm | 600 Nm |
| Schaalverdeling (Nm) | 5 |
| Tolerantie | 3 % |
| Kopbreedte b | 77 mm |
| Kopdikte a | 36 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 625,42 €
HT:
3 021,18 €
3 081,60 €
HT:
2 568,00 €
HT:
