
calcActive())">
421,69 €
HT:
351,41 €
358,44 €
HT:
298,70 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51021004
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel 180mm DIN EN ISO 6789 2-10Nm
De Hazet Momentsleutel van 180mm is een betrouwbare tool voor nauwkeurig vastdraaien met een draaimoment van 2-10Nm. Voldoet aan de DIN EN ISO 6789 norm voor kwaliteit en precisie. Met een schaalverdeling van 0.2Nm en een tolerantie van 2%, zorgt deze momentsleutel voor exacte resultaten. De kopbreedte van 22mm en kopdikte van 17mm maken hem geschikt voor diverse klussen. Een must-have voor elke professional in de werkplaats. Haal nu deze hoogwaardige Hazet Momentsleutel in huis en werk met precisie en vertrouwen!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 180 |
| Norm | DIN EN ISO 6789 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 10 |
| Draaimoment min. Nm | 2 Nm |
| Schaalverdeling (Nm) | 0.2 |
| Tolerantie | 2 % |
| Kopbreedte b | 22 mm |
| Kopdikte a | 17 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
421,69 €
HT:
351,41 €
358,44 €
HT:
298,70 €
HT:
