
calcActive())">
458,96 €
HT:
382,47 €
390,12 €
HT:
325,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51021008
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel 240mm DIN EN ISO 6789 4-40 Nm
De Hazet Momentsleutel van 240mm is een betrouwbare tool voor precisiewerk. Met een draaimoment van 4-40 Nm voldoet deze sleutel aan de DIN EN ISO 6789 norm, wat garant staat voor kwaliteit en nauwkeurigheid. De schaalverdeling van 0.4 Nm en een tolerantie van 2% zorgen voor exacte resultaten. Met een kopbreedte van 22mm en kopdikte van 17mm is deze momentsleutel handig in gebruik. Een onmisbaar stuk gereedschap voor professionals die streven naar perfectie in hun werk.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 240 |
| Norm | DIN EN ISO 6789 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 40 |
| Draaimoment min. Nm | 4 Nm |
| Schaalverdeling (Nm) | 0.4 |
| Tolerantie | 2 % |
| Kopbreedte b | 22 mm |
| Kopdikte a | 17 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
458,96 €
HT:
382,47 €
390,12 €
HT:
325,10 €
HT:
