
calcActive())">
553,69 €
HT:
461,41 €
470,64 €
HT:
392,20 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51021010
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel DIN EN ISO 6789 60 Nm
De Hazet Momentsleutel DIN EN ISO 6789 60 Nm is dé tool die je nodig hebt voor nauwkeurig vastdraaien met een draaimoment tussen 5 Nm en 60 Nm. Met een schaalverdeling van 0.5 Nm en een tolerantie van slechts 2%, ben je verzekerd van precisie bij elke klus. De lengte van 305 mm en de kopbreedte van 22 mm maken deze momentsleutel handig in gebruik. Voldoet aan de hoogste normen van DIN EN ISO 6789. Betrouwbaarheid en kwaliteit gegarandeerd! Perfect voor professionals en doe-het-zelvers die streven naar perfectie in hun werk.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 305 |
| Norm | DIN EN ISO 6789 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 60 |
| Draaimoment min. Nm | 5 Nm |
| Schaalverdeling (Nm) | 0.5 |
| Tolerantie | 2 % |
| Kopbreedte b | 22 mm |
| Kopdikte a | 17 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
553,69 €
HT:
461,41 €
470,64 €
HT:
392,20 €
HT:
