
calcActive())">
964,24 €
HT:
803,53 €
819,60 €
HT:
683,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51021014
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel 400mm DIN EN ISO 6789 20-120Nm
De Hazet Momentsleutel van 400mm is een betrouwbare tool voor precisiewerk in de landbouw. Met een draaimomentbereik van 20-120Nm en een schaalverdeling van 1Nm, voldoet deze sleutel aan de DIN EN ISO 6789 norm. De tolerantie van 2% zorgt voor nauwkeurige resultaten bij elke klus. Met een kopbreedte van 30mm en kopdikte van 23mm is deze momentsleutel handig en praktisch in gebruik. Voeg deze hoogwaardige Hazet sleutel toe aan je gereedschapscollectie voor professionele resultaten bij elke toepassing.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 400 |
| Norm | DIN EN ISO 6789 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 120 |
| Draaimoment min. Nm | 20 Nm |
| Schaalverdeling (Nm) | 1 |
| Tolerantie | 2 % |
| Kopbreedte b | 30 mm |
| Kopdikte a | 23 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
964,24 €
HT:
803,53 €
819,60 €
HT:
683,00 €
HT:
