
calcActive())">
553,69 €
HT:
461,41 €
470,64 €
HT:
392,20 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51021015
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel 388mm DIN EN ISO 6789 20-120Nm
De Hazet Momentsleutel van 388mm is een betrouwbaar stuk gereedschap dat voldoet aan de DIN EN ISO 6789 norm. Met een draaimomentbereik van 20-120Nm is deze momentsleutel perfect voor nauwkeurige toepassingen. De schaalverdeling van 1Nm en een tolerantie van 2% zorgen voor precieze resultaten. De kopbreedte van 23mm en kopdikte van 18mm maken het gemakkelijk om in kleine ruimtes te werken. Vertrouw op deze Hazet momentsleutel voor professionele resultaten bij elke klus!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 388 |
| Norm | DIN EN ISO 6789 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 120 |
| Draaimoment min. Nm | 20 Nm |
| Schaalverdeling (Nm) | 1 |
| Tolerantie | 2 % |
| Kopbreedte b | 23 mm |
| Kopdikte a | 18 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
553,69 €
HT:
461,41 €
470,64 €
HT:
392,20 €
HT:
