
calcActive())">
646,02 €
HT:
538,35 €
549,12 €
HT:
457,60 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51021017
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel 510mm DIN EN ISO 6789 40-200Nm
De Hazet Momentsleutel van 510mm is een betrouwbare tool die voldoet aan de DIN EN ISO 6789 norm. Met een indrukwekkend draaimomentbereik van 40-200Nm is deze momentsleutel perfect voor precisiewerk. De schaalverdeling van 1Nm en een tolerantie van 2% zorgen voor nauwkeurige resultaten. Met een kopbreedte van 30mm en kopdikte van 23mm is deze momentsleutel handig en gemakkelijk te gebruiken. Voeg deze professionele tool toe aan je gereedschapscollectie voor optimale prestaties bij elke klus!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 510 |
| Norm | DIN EN ISO 6789 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 200 |
| Draaimoment min. Nm | 40 Nm |
| Schaalverdeling (Nm) | 1 |
| Tolerantie | 2 % |
| Kopbreedte b | 30 mm |
| Kopdikte a | 23 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
646,02 €
HT:
538,35 €
549,12 €
HT:
457,60 €
HT:
