
calcActive())">
363,25 €
HT:
302,71 €
308,76 €
HT:
257,30 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51021092
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Mini excenterschuurmachine set - 15000 omw/min.
Op zoek naar een krachtige en compacte excenterschuurmachine? De Hazet Mini excenterschuurmachine set is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende maximale snelheid van 15000 omwentelingen per minuut levert deze machine topprestaties. Met een werkdruk van 6.3 bar en een luchtverbruik van 79 liter per minuut is deze machine efficiënt en betrouwbaar. De lengte van 107 mm zorgt voor een goede controle en precisie tijdens het schuren. Ondanks zijn krachtige prestaties produceert deze machine slechts 80 dB(A) geluidsdrukniveau, waardoor je comfortabel kunt werken. De Hazet Mini excenterschuurmachine set wordt geleverd met alle benodigde specificaties om direct aan de slag te kunnen. Upgrade je gereedschapscollectie met deze hoogwaardige excenterschuurmachine en ervaar het gemak en de kwaliteit van Hazet!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| N max. (omw./min.) | 15000 upm |
| Omwentelingen (omw./min) | 15000 |
| Lengte | 107 mm |
| Geluidsdrukniveau | 80 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 93 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 79 l/min |
| Slangdiameter (aanbevolen) | 10 mm |
| Trillingsversnelling | 0,77 m/s2 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
363,25 €
HT:
302,71 €
308,76 €
HT:
257,30 €
HT:
