
calcActive())">
363,25 €
HT:
302,71 €
308,76 €
HT:
257,30 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51021093
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Mini polijstmachine set - 3200 omw/min.
De Hazet Mini polijstmachine set met een indrukwekkende snelheid van 3200 omwentelingen per minuut is een must-have voor elke professional die streven naar perfectie. Met een werkdruk van 6.3 bar en een lengte van 150 mm is deze machine compact maar krachtig. Het geluidsdrukniveau van 85.76 dB(A) zorgt voor een comfortabele werkomgeving. Met een luchtbehoefte van 91 l/min en een aanbevolen slangdiameter van 10 mm, is deze polijstmachine efficiënt en betrouwbaar. De trillingsversnelling van 2,43 m/s2 zorgt voor een stabiele werking. Upgrade je gereedschapscollectie met deze hoogwaardige Hazet Mini polijstmachine set en bereik professionele resultaten in een handomdraai.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| N max. (omw./min.) | 3200 upm |
| Omwentelingen (omw./min) | 3200 |
| Lengte | 150 mm |
| Geluidsdrukniveau | 85.76 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 96.76 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 91 l/min |
| Slangdiameter (aanbevolen) | 10 mm |
| Trillingsversnelling | 2,43 m/s2 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
363,25 €
HT:
302,71 €
308,76 €
HT:
257,30 €
HT:
