
calcActive())">
254,82 €
HT:
212,35 €
216,60 €
HT:
180,50 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51021129
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Staafslijper (gebogen)
De Hazet Staafslijper (gebogen) is dé oplossing voor slijpen, polijsten en ontbramen, zelfs in krappe ruimtes. Met een gebogen ontwerp en traploze snelheidsregeling via het instelwiel aan de bovenzijde, biedt deze slijper ultieme precisie. De 360° verstelbare luchtuitlaat zorgt voor optimale luchtstroom. Met een vermogen van 224 watt en een omwentelingssnelheid van 2000-20000 omw/min is deze slijper krachtig en veelzijdig. Het koude-isolerende handvat zorgt voor comfortabel werken. Met een geluidsdrukniveau van 78 dB(A) en een geluidsvermogenniveau van 82 dB(A) is deze slijper efficiënt en stil. De Hazet Staafslijper is een must-have voor elke professional die kwaliteit en precisie hoog in het vaandel heeft staan.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| Technische gegevens | • Slijpen, polijsten en ontbramen, ook in krappe ruimtes • Gebogen ontwerp • Traploze snelheidsregeling met behulp van het instelwiel aan de bovenzijde van het apparaat • 360° verstelbare luchtuitlaat • Inlaatluchtaansluiting: binnendraad 12,91 mm (1/4″) • Koppelingsstekker: nominale maat 7,2 (inbegrepen) • Slangdiameter (aanbevolen): 10 mm • Werkdruk (bar): 6,3 • Geluidsvermogenniveau (bij bedrijfsdruk): 82 db(A) Lp W • Trillingsversnelling: 0,50 m/s2 • Klem: 6 mm • Vermogen Watt: 224 watt • Koude-isolerend handvat • Afmetingen / lengte: 155 mm • Nettogewicht (kg): 0,5 kg • Geluidsdrukniveau (bij bedrijfsdruk): 78 dB(A) Lp A • Omwentelingen / minuut: 2.000 - 20.000 • Luchtverbruik [l/min]: 74 l/min. (1,2 l/sec) |
| N max. (omw./min.) | 20000 upm |
| Omwentelingen (omw./min) | 2000 - 20000 |
| Lengte | 155 mm |
| Geluidsdrukniveau | 78 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 82 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 74 l/min |
| Slangdiameter (aanbevolen) | 10 mm |
| Trillingsversnelling | 0,5 m/s2 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
254,82 €
HT:
212,35 €
216,60 €
HT:
180,50 €
HT:
