
calcActive())">
236,47 €
HT:
197,06 €
201,00 €
HT:
167,50 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51021164
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Haakse luchtsleutel 70 Nm draaimoment
Op zoek naar een krachtige partner voor al je vastdraaiklussen? De Hazet Haakse luchtsleutel met een indrukwekkend draaimoment van 70 Nm is jouw ideale gereedschap. Met een werkdruk van 6.3 bar en een maximale snelheid van 160 omwentelingen per minuut, levert deze luchtsleutel topprestaties. Met een lengte van 270 mm is hij compact en handig in gebruik. Het geluidsniveau van 88 dB(A) zorgt voor een prettige werkomgeving. Met een luchtverbruik van 180 l/min en een trillingsversnelling van 8,5 m/s2, is deze luchtsleutel een betrouwbare metgezel voor al je klussen. Bestel nu en ervaar zelf de kwaliteit van Hazet!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Werkdruk (bar) | 6.3 bar |
| N max. (omw./min.) | 160 upm |
| Omwentelingen (omw./min) | 160 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 70 Nm |
| Lengte | 270 mm |
| Geluidsdrukniveau | 88 dB(A) Lp A |
| Geluidsvermogenniveau | 95 db(A) Lp W |
| Lucht nodig (l/min) | 180 l/min |
| Trillingsversnelling | 8,5 m/s2 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
236,47 €
HT:
197,06 €
201,00 €
HT:
167,50 €
HT:
