
calcActive())">
108,10 €
HT:
90,08 €
91,88 €
HT:
76,57 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51027862
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Braglia Buis (rechts gebogen, voor verstuiver)
Op zoek naar een betrouwbare en duurzame oplossing voor je Z-veldspuit? De Braglia Buis, met zijn rechts gebogen ontwerp, is precies wat je nodig hebt. Gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal AISI 304 en messing, is deze buis bestand tegen drukken tot wel 40 bar. Met een buigradius van 445 mm en een ventilator-Ø van 800 mm, zorgt deze buis voor een gelijkmatige verdeling van gewasbeschermingsmiddelen. De 6 boringen en 7 aansluitingen maken het eenvoudig om te installeren. Met een Ø van 800 mm en een gatafstand van 147 mm, is deze buis perfect voor binnen teelten en speciale gewassen. Upgrade je sproeisysteem met de Braglia Buis en geniet van efficiënte en effectieve gewasbescherming.
Caractéristiques
| Marque | Braglia |
|---|---|
| Ø (mm/duim) | 21,3 / 1/2" |
| Ventilator-Ø (mm) | 800 |
| Ingang (inch) | 1/2" BSP Außengewinde |
| Druk max. (bar) | 40 |
| Buigradius (mm) | 445 |
| Gatafstand Ø (mm) | 147 |
| Aansluiting | 7 |
| Uitgang (inch) | G 1/4" Innengewinde |
| Ø (mm) | 800 |
| Boringen | 6 |
| Materiaal specificatie | Inox -staal AISI304 |
| Buitendraad (inch) | 1/4 |
| Binnendraad (inch) | 1/2 |
| Beschrijving | Voor Z-veldspuiten RVS-staal AISI 304 en messing |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
108,10 €
HT:
90,08 €
91,88 €
HT:
76,57 €
HT:
