
calcActive())">
122,98 €
HT:
102,48 €
104,53 €
HT:
87,11 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51027863
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Braglia Buis (rechts gebogen, voor verstuiver)
Op zoek naar een hoogwaardige Braglia Buis voor jouw verstuiver? Deze rechts gebogen buis is speciaal ontworpen voor Z-veldspuiten en vervaardigd uit duurzaam RVS-staal AISI 304 en messing. Met een maximale druk van 40 bar en een buigradius van 495 mm, is deze buis perfect geschikt voor jouw gewasbeschermingstoepassingen. De buis heeft een diameter van 21,3 mm (1/2") en een ventilator diameter van 900 mm, waardoor een optimale verneveling wordt gegarandeerd. Met 6 boringen en een gatafstand van 163 mm, biedt deze buis een efficiënte en gelijkmatige verdeling van gewasbeschermingsmiddelen. De aansluiting van 7 maakt het eenvoudig om te integreren in jouw systeem. Bestel vandaag nog en optimaliseer jouw gewasbeschermingsproces met deze hoogwaardige Braglia Buis!
Caractéristiques
| Marque | Braglia |
|---|---|
| Ø (mm/duim) | 21,3 / 1/2" |
| Ventilator-Ø (mm) | 900 |
| Ingang (inch) | 1/2" BSP Außengewinde |
| Druk max. (bar) | 40 |
| Buigradius (mm) | 495 |
| Gatafstand Ø (mm) | 163 |
| Aansluiting | 7 |
| Uitgang (inch) | G 1/4" Innengewinde |
| Ø (mm) | 900 |
| Boringen | 6 |
| Materiaal specificatie | Inox -staal AISI304 |
| Buitendraad (inch) | 1/4 |
| Binnendraad (inch) | 1/2 |
| Beschrijving | Voor Z-veldspuiten RVS-staal AISI 304 en messing |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
122,98 €
HT:
102,48 €
104,53 €
HT:
87,11 €
HT:
