
calcActive())">
132,89 €
HT:
110,74 €
112,96 €
HT:
94,13 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51027864
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Braglia Buis (rechts gebogen, voor verstuiver)
Op zoek naar een hoogwaardige Braglia buis voor je verstuiver? Deze rechts gebogen buis is speciaal ontworpen voor Z-veldspuiten en vervaardigd uit duurzaam RVS-staal AISI 304 en messing. Met een diameter van 21,3 mm (1/2") en een maximale druk van 40 bar, is deze buis perfect voor jouw gewasbeschermingstoepassingen. De buis heeft een buigradius van 545 mm en een ventilator diameter van 1000 mm, waardoor een gelijkmatige verdeling van gewasbeschermingsmiddelen wordt gegarandeerd. Met 6 boringen en een gatafstand van 178 mm, biedt deze buis optimale prestaties. De aansluiting van 8 maakt het eenvoudig om te installeren. Bestel vandaag nog en ervaar zelf de kwaliteit en efficiëntie van deze Braglia buis!
Caractéristiques
| Marque | Braglia |
|---|---|
| Ø (mm/duim) | 21,3 / 1/2" |
| Ventilator-Ø (mm) | 1000 |
| Ingang (inch) | 1/2" BSP Außengewinde |
| Druk max. (bar) | 40 |
| Buigradius (mm) | 545 |
| Gatafstand Ø (mm) | 178 |
| Aansluiting | 8 |
| Uitgang (inch) | G 1/4" Innengewinde |
| Ø (mm) | 1000 |
| Boringen | 6 |
| Materiaal specificatie | Inox -staal AISI304 |
| Buitendraad (inch) | 1/4 |
| Binnendraad (inch) | 1/2 |
| Beschrijving | Voor Z-veldspuiten RVS-staal AISI 304 en messing |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
132,89 €
HT:
110,74 €
112,96 €
HT:
94,13 €
HT:
