
calcActive())">
103,14 €
HT:
85,95 €
87,67 €
HT:
73,06 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51027866
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Braglia Buis (links gebogen, voor verstuiver)
Op zoek naar een hoogwaardige Braglia buis voor jouw verstuiver? Deze links gebogen buis is precies wat je nodig hebt voor efficiënte gewasbescherming. Met een diameter van 21,3 mm (1/2"), een maximale druk van 40 bar en een buigradius van 395 mm, is deze buis perfect voor jouw sproeidophouder. Gemaakt van duurzaam roestvrij staal AISI304 en messing, garandeert deze buis een lange levensduur en betrouwbare prestaties. Met 6 boringen en een uitgang van G 1/4" binnendraad, is deze buis eenvoudig te installeren en past perfect bij jouw spuitsysteem. Upgrade vandaag nog jouw gewasbeschermingsuitrusting met deze hoogwaardige Braglia buis!
Caractéristiques
| Marque | Braglia |
|---|---|
| Ø (mm/duim) | 21,3 / 1/2" |
| Ventilator-Ø (mm) | 700 |
| Ingang (inch) | 1/2" BSP Außengewinde |
| Druk max. (bar) | 40 |
| Buigradius (mm) | 395 |
| Gatafstand Ø (mm) | 123 |
| Aansluiting | 6 |
| Uitgang (inch) | G 1/4" Innengewinde |
| Ø (mm) | 700 |
| Boringen | 6 |
| Materiaal specificatie | Inox -staal AISI304 |
| Buitendraad (inch) | 1/4 |
| Binnendraad (inch) | 1/2 |
| Beschrijving | Voor spuiten met 1/4” schroefdraadaansluiting RVS-staal AISI 304 en messing Buitendraad: 1/2'' |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
103,14 €
HT:
85,95 €
87,67 €
HT:
73,06 €
HT:
