
calcActive())">
1 020,49 €
HT:
850,41 €
867,42 €
HT:
722,85 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51029030
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Comet Plunjer membraanpomp APS 51 (NBR)
Op zoek naar een betrouwbare en efficiënte plunjer membraanpomp voor jouw landbouwactiviteiten? De Comet Plunjer membraanpomp APS 51 (NBR) is precies wat je nodig hebt. Met een maximale druk van 40 bar en een indrukwekkende opbrengst van 50,7 liter per minuut, is deze pomp ideaal voor diverse toepassingen. De pomp heeft een toerental van 550 omwentelingen per minuut en is uitgevoerd met een doorgaande as van M 1 3/8" met 6 splines. De aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde is ook M 1 3/8" met 6 splines. De druk- en zuigaansluitingen hebben respectievelijk een diameter van 10 mm en G 3/4" F en 35 mm. De APS 51 uitvoering met NBR membraan zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Bestel deze hoogwaardige pomp vandaag nog en ervaar zelf de kwaliteit en prestaties!
Caractéristiques
| Marque | Comet |
|---|---|
| Ingaande as | M 1 3/8" 6 splines |
| Aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde | M 1 3/8" 6 splines |
| Druk (bar) | 40 |
| Max. opbrengst (l/min.) | 50,7 |
| Toerental (omw./min.) | 550 |
| Druk-Ø (mm) | 1 x 10 1 x G 3/4" F |
| Zuig-Ø (mm) | 35 |
| Uitvoering | APS 51, NBR, met doorgaande as M 1 3/8" 6 splines |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 020,49 €
HT:
850,41 €
867,42 €
HT:
722,85 €
HT:
