
calcActive())">
1 258,51 €
HT:
1 048,76 €
1 069,74 €
HT:
891,45 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51029034
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Comet Plunjer membraanpomp APS 71 (NBR)
De Comet Plunjer membraanpomp APS 71 (NBR) is een krachtige en betrouwbare pomp die perfect is voor diverse toepassingen in de landbouwsector. Met een maximale druk van 50 bar en een indrukwekkende opbrengst van 67,2 liter per minuut, levert deze pomp topprestaties. De pomp is uitgevoerd met een doorgaande as van M 1 3/8" met 6 splines, wat zorgt voor een stabiele en efficiënte werking. De zuig- en drukdiameter van respectievelijk 35 mm en 1 x 10 / 1 x G 3/4" F maken deze pomp veelzijdig inzetbaar. De Comet Plunjer membraanpomp APS 71 (NBR) is een essentiële toevoeging aan uw landbouwuitrusting en garandeert optimale prestaties en duurzaamheid.
Caractéristiques
| Marque | Comet |
|---|---|
| Ingaande as | M 1 3/8" 6 splines |
| Aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde | M 1 3/8" 6 splines |
| Druk (bar) | 50 |
| Max. opbrengst (l/min.) | 67,2 |
| Toerental (omw./min.) | 550 |
| Druk-Ø (mm) | 1 x 10 1 x G 3/4" F |
| Zuig-Ø (mm) | 35 |
| Uitvoering | APS 71, NBR, met doorgaande as M 1 3/8" 6 splines |
| Referentienr. | 30014-00009, 6092002000 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 258,51 €
HT:
1 048,76 €
1 069,74 €
HT:
891,45 €
HT:
