
calcActive())">
1 794,05 €
HT:
1 495,04 €
1 524,94 €
HT:
1 270,78 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51029037
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Comet Plunjer membraanpomp APS 101 (NBR)
Op zoek naar een betrouwbare en efficiënte plunjer membraanpomp voor jouw landbouwtoepassingen? De Comet Plunjer membraanpomp APS 101 (NBR) is precies wat je nodig hebt. Met een maximale druk van 50 bar en een indrukwekkende opbrengst van 94 liter per minuut, is deze pomp ideaal voor het verwerken van gewasbeschermingsmiddelen en andere vloeistoffen. De pomp is uitgerust met een doorgaande as van M 1 3/8" met 6 splines aan zowel de in- als uitgaande zijde, waardoor hij gemakkelijk te installeren is. Met een toerental van 550 omw/min en een zuig-Ø van 40 mm, levert de APS 101 consistente prestaties en betrouwbaarheid. Bestel vandaag nog en ervaar zelf de kwaliteit en duurzaamheid van Comet!
Caractéristiques
| Marque | Comet |
|---|---|
| Ingaande as | M 1 3/8" 6 splines |
| Aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde | M 1 3/8" 6 splines |
| Druk (bar) | 50 |
| Max. opbrengst (l/min.) | 94 |
| Toerental (omw./min.) | 550 |
| Druk-Ø (mm) | 2 x 10 1 x G 3/4" F |
| Zuig-Ø (mm) | 40 |
| Uitvoering | APS 101, NBR, met doorgaande as M 1 3/8" 6 splines |
| Referentienr. | 30016-00003, 6094001900 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 794,05 €
HT:
1 495,04 €
1 524,94 €
HT:
1 270,78 €
HT:
