
calcActive())">
1 853,56 €
HT:
1 544,63 €
1 575,52 €
HT:
1 312,93 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51029038
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Comet Plunjer membraanpomp APS 121 (NBR)
De Comet Plunjer membraanpomp APS 121 (NBR) is dé krachtpatser die je nodig hebt voor al je gewasbeschermingsbehoeften. Met een maximale druk van 50 bar en een indrukwekkende opbrengst van 115 liter per minuut, is deze pomp perfect voor het efficiënt besproeien van je gewassen. De pomp heeft een toerental van 550 omwentelingen per minuut en een zuig-Ø van 40 mm. De uitvoering APS 121, NBR, met doorgaande as M 1 3/8" 6 splines zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met de Comet Plunjer membraanpomp APS 121 (NBR) ben je verzekerd van optimale prestaties in het veld.
Caractéristiques
| Marque | Comet |
|---|---|
| Ingaande as | M 1 3/8" 6 splines |
| Aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde | M 1 3/8" 6 splines |
| Druk (bar) | 50 |
| Max. opbrengst (l/min.) | 115 |
| Toerental (omw./min.) | 550 |
| Druk-Ø (mm) | 2 x 10 1 x G 3/4" F |
| Zuig-Ø (mm) | 40 |
| Uitvoering | APS 121, NBR, met doorgaande as M 1 3/8" 6 splines |
| Referentienr. | 30017-00004, 6095001300 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 853,56 €
HT:
1 544,63 €
1 575,52 €
HT:
1 312,93 €
HT:
